Min 90+4'Final meci Centralul fluiera finalul partidei. Germania invinge la scor in primul meci din grupa

Min 90+2'Cartonas galben Cacau este avertizat pentru simulare

Min 90'De la margine se arata trei minute de prelungire

Min 87'Rukavytsya trimite spre poarta lui Neuer, neamtul retine cu siguranta

Min 86'Schimbare Podolski este inlocuit de Marin

Min 75'Schimbare Iese Emerton, intra Jedinak

Min 75'Schimbare Iese Ozil si intra Gomez

Min 73'Gol Cacau marcheaza la prima atingere a balonului dupa o pasa excelenta din partea lui Ozil

Min 73'Schimbare Cacau intra in locul lui Klose

Min 70'Gol Muller isi trece si el numele pe lista marcatorilor dupa ce trimite un sut la coltul lung

Min 65'Schimbare Iese Garcia si intra Rukavytsya

Min 61' Schwarzer scoate excelent sutul lui Klose, iar Khedira nu reuseste sa impinga mingea in poarta australienilor

Min 60'Cartonas galben Carl Valeri este avertizat

Min 58'Cartonas rosu Tim Cahill este eliminat dupa un fault dur asupra lui Schweinsteiger

Min 51'Schimbare Iese Grella, intra Holman

Min 46'Inceput repriza a doua Centralul fluiera startul reprizei secunde. Germania a avut lovitura de incepere

Min 45+1' Final prima repriza Arbitrul fluiera finalul primei reprize

Min 41'Germania se joaca cu ocaziile. Ozil ramane singur cu portarul, il dribleaza, dar isi prelungeste prea mult balonul si acesta iese in aut de poarta

Min 39'Khedira are sansa lui 3-0 dar lovitura sa de cap trece peste poarta lui Schwarzer

Min 26' Gol Klose reia impecabil cu capul in plasa portii lui Schwarzer o centrare excelenta a lui Lahm

Min 24' Cartonas galben Moore este avertizat pentru proteste

Min 20' Garcia trage puternic din interiorul careului, mingea se duce peste poarta lui Neuer

Min 11'Cartonas galben Ozil este avertizat pentru simulare

Min 9' Gol Podolski suteaza excelent din afara careului, mingea se duce sub bara portii lui Schwarzer

Min 3' Ocazie imensa pentru Australia de a deschide scorul! Garcia suteaza in fundasii nemti dintr-o pozitie excelenta, la 8 metri de poarta

Min 1'
Inceput de joc Arbitrul fluiera inceputul partidei. Australia a avut lovitura de incepere